Nowości na blogu

Posted Marzec 26, 2018Comments are off | Uncategorized

Nowoczesna sypialnia na trzy sposoby

Nowocześnie w stylu glamour

Te propozycja aranżacji nowoczesnej sypialni to połączenie elementów stylu nowoczesnego ze stylem glamour. Całość aranżacji opiera się na trzech podstawowych kolorach: białym czarnym i szarym. Dwie ściany pokoju zostały pomalowane na biało, dwie mają kolor czarny na jednej z nich znajduje się okładzina wykonana z czarnej tkaniny. Przy tej ścianie stoi łóżko, które zagłówek to duży, pikowany, biały prostokąt sięgający niemal połowy wysokości ściany. Łóżko w stylu nowoczesnym , białe, w całości obite pikowanym materiałem. Na łóżku ciemnoszara narzuta oraz poduszki w tym samym kolorze. Sufit ma także biały kolor, jest to sufit podwieszany, w którym znajduje się oświetlenie ledowe oraz duże lustro. Druga z czarnych ścian jest w znacznej części zajęta przez pokaźnych rozmiarów okno, które w nocy zasłaniają ciężkie, czarne, masywne zasłony. Łóżko ustawione jest na szarym, miękkim dywanie z długim włosiem, panele także w kolorze wpadającym w popiel. Obok łóżka stoją dwie szafki nocne, które stanowią w zasadzie puste, zaokrąglone kwadratowe ramy, wygląda to tak – https://meblezkrakowa.pl/9-szafki-nocne.

 

Nowocześnie i z kotem

Druga z nowoczesnych aranżacji zakłada ułożenie w pokoju jasnych paneli oraz ułożeniu na nich czarnego dywanu, na którym stanie łóżko. Dwie ściany i sufit mają kolor biały, jedna ma kolor czarny lub ciemnoszary, a jedna obita jest jasnymi drewnianymi kasetonami. Na tej ścianie znajduje się lustro, które od łóżka oddziela miękki pikowany zagłówek. Łóżko obszerne, położne centralnie z obiciem z szarego, pikowanego materiału. Obok łóżka przez całą długość ściany z obu stron ciągnął się długie, białe szafki. Nad łóżkiem z obu stron wiszą pokaźnych rozmiarów lampy. Na czarnej ścianie znajduje się ogromny obraz czarnego kota na białym tle.

Nowocześnie w bieli i brązach

W tej aranżacji użyto bieli, zaś szarość została zastąpiona brązami. Ściany i sufit w pomieszczeniu zostały pomalowane na kolor biały, z wyjątkiem wnęki znajdującej się nad łóżkiem, którą pomalowano na brązowo oraz ściany, przy której ustawiono szafę – ona także jest brązowa. Parkiet wykonano z jasnego wpadającego w szary czy też biały drewna. Rama łóżka, wszystkie szafki i szafa wykonane są z drewna, natomiast ich frontony stanowi pomalowane na biało drewno z politurą o wysokim połysku. Na ścianach wiszą obrazy z grubych, brązowych ramkach, są to szkice. Elementy dekoracyjne ułożone we wnęce nad łóżkiem mają także biały kolor.

Tags:

Comments are currently closed.